Aksu Veterinerlik 

Aksu Veteriner Kliniği, 1993 yılında Mustafa GÜLCÜ tarafında kurulmuştur. Günümüze kadar hizmet sektöründe gelişmeler yakalayarak bölgenin önde gelen veteriner kliniği haline gelmiştir.

Mustafa GÜLCÜ 1971 Antalya doğumlu, Fırat üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden 1988-1993 yıllında Mezun Olup Mezuniyet sonrası Antalya’nın Aksu ilçesinde ‘’Aksu Veterinerlik Kliniği Ve Petshop” kurarak hizmet hayatına başlamıştır. Aksu’da mesleği alanlarda farklılık yaratarak pet anlamında ilk veteriner kliniği geliştirmiştir, gerek mekan olarak gerek hizmet olarak bütün cihazlarıyla Antalya’da hizmet vermekte olup Veterinerlik & pet alanlarında birçok konuda öncülük yapmıştır; Aksu’ya ilk pet kliniği kazandırma, pet tıbbi cihazlar anlamında yenilikler yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Hayvan ayrımı yapılmaksızın her tür hayvanlara bakım yapılmaktadır.


2019 yılında dijital dönüşüm uygulamalarıyla online petshop sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için girişimlerde bulunmuş ve hedef kitlesini yakalayarak her geçen gün gelişerek sektörün takipçisi değil sektörde takip edilen firma olarak tanımlanmıştır.


Bizi instagramda takip edin

HEMEN ARA